Поширені запитання

Так. Так як спосіб друку трафаретний - це виправдано при тиражах від 25шт, на меншу кількість буде дешевше зробити напис з оракалу. Однак, іноді логотип може бути з дуже великою кількістю елементів і вибірка оракалу займе багато часу - в цьому випадку, також, виправданий друк на фользі.

Ні. Так як ми маємо обмежену палітру фарб заводом виробником, а відтінки створюються шляхом змішування фарб «на око» - це перша проблема. Друга - так як кулька може бути надута по-різному (від 80-100% свого розміру в залежності від фахівця) щільність фарби буде змінюватися, що призведе до різної насиченості відтінку.

Друк на кульках проводиться в надутому вигляді (близько 60% від реального розміру), після першого притиску трафаретної рамочки, шар фарби, нанесений на кульку, починає «роз'їдати» структуру кульки, що призводить до її розтягнення, таким чином кулька деформується в довільному порядку.

Це питання часто виникає при оформленні замовлення на друк кульок. Для відповіді потрібно зрозуміти, що Ви плануєте далі з ними робити: 1) надути на паличку 2) надути гелієм.

Для першого варіанту підійде самий бюджетний варінт - кулька 10 "Джемар (італійський виробник). Він ідеально підходить для надування на паличку, має досить довгий хвостик, що дозволяє надійно закріпити його в пластиковій чашці. Також потрібно відзначити, що дана кулька є найпопулярнішою.

Для другого варіанту також потрібно визначитися з кількістю днів польоту кульки. Лідером за цим параметром виступає Белбал (бельгійський виробник), час польоту становить до трьох тижнів. Вартість такої кульки більше на 0,5 грн / шт ніж Джемар 12 ". Якщо завдання поставлене роздати кульки з гелієм - можна використовувати 12 "Джемар, в нього піде значно менше гелію + він сам по собі дешевше.